מי אני

נחום תמיר - נומרולוג

נעים להכיר שמי נחום תמיר ואני עוסק בתחום הנומרולוגיה למעלה מ-15 שנים. בטח שמעתם אותי בתוכניות הרדיו, ראיתם בטלויזיה, קראתם בעיתונים או נחשפתם בערוצי הדיגיטל בפייסבוק או באינסטגרם אז תרשו לי לספר לכם מעט על תחום הנומרולוגיה ועל העיסוק שלי.

נומרולוגיה הינה שיטת חיזוי שהתגלתה בשנת 400 לפני הספירה ע"י פיתאגורס.
בעזרת שיטה זו אני מנתח את אופי האדם ותכונותיו ועל פי זה ממליץ על התאמה לימודית מקצועית וזוגית, תהליך זה מתבצע מניתוח תאריך הלידה והשם של האדם (זו האינפורמציה היחידה שאני מבקש בפגישה).
הפגישה נעשית ללא שום מידע מוקדם או נתונים מעבר לתאריך הלידה ושם האדם ומימנו אני מעניק ניתוח מקצועי ומדויק לגבי מצבי עבר הווה ועתיד בתחומי זוגיות עבודה מגורים ועוד.

נומרולוגיה קבלית

הנומרולוגיה עברה גלגולים רבים עד ימנו אנו, בה עברה הסבה לנומרולוגיה קבלית שמתבססת על אלמנטים קבליים הקשורים לשם האדם ותאריך הלידה הלועזי.
מניתוח תאריך הלידה והשם ניתן לכוון ולחזות את נתיב הגורל של האדם בתחומים הקשורים בקריירה(עזיבת מקום עבודה שינויים צפויים,מעבר לעיסוקים עצמאיים או תפקידים ניהוליים),זוגיות והתאמות זוגיות, חודשי ילודה ואף חישוב מין עובר לפי חודשי עיבור.

בנוסף ניתן לבחון על מעברי מגורים (מתיי ולאיזה סוג ביית כדאי לעבור, מתי נכון למכור בית ולהצליח במכירה) , מצבים בריאותיים ורגשיים אצל מבוגרים וילדים.
כל הנושאים הללו ואחרים נרשמים בראשי פרקים על מפה נומרולוגית אישית ,אשר בה מצוינים עיתויי הגורל ברמת חודשים רבעונים ושנים.

פגישה נומרולוגית מתאימה לאנשים פרטיים , לאנשי עסקים, בעלי חברות והיד קצרה מלהכיל.

אני מזמין אתכם לחוויה נומרולוגית בפגישה אישית או הרצאה קבוצתית מרתקת בה נחוש את סוד קסמם וכוחם המאגי של המספרים.
היות ודברים בחיים אינם קורים במקריות (אלא גורל),נראה כי הפגישה עימנו תגרום ללא מעט אנשים לשנות פרספקטיבה לגבי המשך החיים שלהם בתחומים שונים ובעיקר לחפש את הייעוד וההגשמה שלהם בחיים.

אז בואו יחד איתי לעשות חישוב מסלול מחדש לעבר העתיד שלכם.

שלכם ,נחום תמיר נומרולוג
050-4228818

מחפש/ת את השינוי הגורלי המתאים עבורך?